Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Vetarbursa Limited Şirketi, veteriner hekim Hüseyin Bolten tarafından, 1998 yılında, hayvancılık sektörü ile ilgili aşı, ilaç, yem katkı ve veteriner alet-ekipman ihtiyacını karşılama amacına yönelik olarak kurulmuştur. Firmamız geçmişten günümüze faaliyet süresi içerisinde uluslararası platformda kendini kanıtlamış pek çok kurumsal şirketin distrübütörlüğünü yapmıştır.

Boğa Sperma

Vetar Bursa olarak hayvancılık işletmelerinde yürütülen hayvan ıslah çalışmalarına işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Ülkemizin mevcut koşullarına göre ,çoğunluk olarak Holstein(ABD International Protein Sires,Almanya Spermex),Simmental (Almanya Spermex) ve Brown Swiss (Almanya Spermex) spermalarını ithal etmekteyiz.

Yem Katkı

Uzun yıllardır yürütülen bilimsel çalışmalar, yapılan seleksiyonlar, barınma ve beslenme metotlarının iyileştirilmesi sayesinde hayvan ırkları hedeflenen verimleri bakımından önemli gelişmeler kaydetmiştir. Yüksek verimli hayvanların besin maddeleri ihtiyaçları da bu gelişmeye paralel olarak artar, bu nedenle yem katkının sürü sağlındaki önemi yadsınamaz.


Değerlerimiz ? 

 

Dürüst çalışma

Müşteri memnuniyeti

Yenilikçi anlayış

Güvenilirlik

Hızlı çözüm