Sample image

Hakkımızda

Vetarbursa Limited Şirketi, veteriner hekim Hüseyin Bolten tarafından, 1998 yılında, hayvancılık sektörü ile ilgili aşı, ilaç, yem katkı ve veteriner alet-ekipman ihtiyacını karşılama amacına yönelik olarak kurulmuştur. Firmamız geçmişten günümüze faaliyet süresi içerisinde uluslararası platformda kendini kanıtlamış pek çok kurumsal şirketin distrübütörlüğünü yapmıştır.

2007 yılıyla beraber faaliyet alanımıza eklenen sperma ithalatı,12 yıldan beri firmamızın temel odağı olmuştur.Amacımız kaliteli spermalarla süt ve et verimi yüksek genetik değerlere sahip ırkların oluşmasını desteklemek,ülkemizin gen havuzuna katkıda bulunmaktır.

Medikal alanda geniş portföylü ekipmanlarımızla veteriner hekimlere çeşitli alternatifleri sunuyoruz.Yem katkı alanında ise yerli ve ithal ürünlerimizle sürü sağlığını desteklemeye yönelik hizmet veriyoruz.

Vetar olarak yurdun çeşitli yerlerindeki bayilerimizle ürünlerimizi veteriner hekimlere ve çiftliklere en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.Amacımız hızla değişen dünyamızda yenilikçi bir anlayışla sektörel ihtiyaçları saptayıp siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmektir.